5 dni – Twierdza Srebrna Góra – Zamek Książ – Podziemne Miasto Osówka – Pałac Jedlinka – Adsprach (Czechy)

Program wycieczki

5 dni – Twierdza Srebrna Góra – Zamek Książ – Podziemne Miasto Osówka – Pałac Jedlinka – Adsprach (Czechy)

Dzień 1 wyjazd do Srebrnej Góry. Zwiedzimy z przewodnikiem Twierdzę Srebrna Góra – największa twierdza górska w Europie. Podczas gry terenowej poznamy historię budowli, a także weźmiemy udział w różnego rodzaju zabawach zręcznościowych i zadaniach logistycznych. Czas wolny na ciastko, pamiątki. Przejazd do pensjonatu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Jest możliwość zorganizowania dyskoteki.

Dzień 2 śniadanie, zwiedzamy z przewodnikiem Zamek Książ to jest największym dolnośląskim i trzeci pod względem wielkości zamkiem w Polsce. Znajduje się na Szlaku Zamków Piastowskich, przejdziemy zwiedzić również Palmiarnie – należącej do zamku zbudowanej z zastygłej lawy wulkanu Etna. Czas wolny na pamiątki. Następnie przejazd do Podziemnego Miasta Osówka – tajnej kwatery Adolfa Hitlera. Uczestnicy będą musieli rozwiązać wiele zagadek. Powrót do pensjonatu, obiadokolacja, czas wolny, nocleg.

Dzień 3 śniadanie, przejazd do Pałacu Jedlinka – zwiedzanie terenu budowli poprzez grę terenową pt.: „ śladami przeszłości – od busoli do GPS”. Na zakończenie gry – ognisko podczas którego będzie zorganizowany quiz na temat wiedzy o pałacu. Powrót do pensjonatu , obiadokolacja, czas wolny, nocleg.

Dzień 4 śniadanie, wyjazd do Adsprach – Skalnego Miasta w Czechach, gdzie atrakcjami są wodospady i jeziora w skalnym środowisku, po którym przepłyniemy się tratwami. Obiad. Powrót do pensjonatu, kolacja, czas wolny, nocleg.

Dzień 5 śniadanie. Jest możliwość zakupienia obiadu II danie dla grupy. powrót.

Cena obejmuje: autokar, 4 noclegi, pensjonat, pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami, 4 śniadania, 4 obiadokolacje, opieka pilota, przewodnicy, ubezpieczenie NNW 20.000, KL: 25.000 euro, bagaż 1100 zł, składka na TFG i TFP, podatek vat, bilety wstępu, opłaty drogowe. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.  Ponadto niespodzianki dla grupy od Biura Tauri.

Informacja i zapisy:

Biuro Turystyczne „Tauri” Anna Olędzka

ul.Główna 19c, 96-325 Radziejowice

tel. 515 984 121/ 694 808 344

e-mail: anna@turystykamojapasja.pl / biuro@turystykamojapasja.pl

www.turystykamojapasja.pl