5 dni- PARYŻ – Disneyland

Program wycieczki

Dzień 1 – wyjazd z Polski przejazd do Niemiec, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, czas wolny, nocleg w Niemczech.

Dzień 2 – śniadanie, dojazd do Paryża wizytę rozpoczniemy od Wyspy Cite- miejsca, gdzie narodził się Paryż udamy się w okolice Wieży Eiffle’a (Tour Eiffel). Zwiedzimy również Muzeum Luwr, Ogrody Tuilleries, Pałac Concorde z egipskim obeliskiem. Czas wolny na zakup pamiątek. Przyjazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dla chętnych  rejs statkiem wycieczkowym po Sekwanie.

Dla chętnych wejście lub wjazd na Wieżę Eiffle.

Dzień 3 – śniadanie, wyjazd do Disneyland Paris. Całodzienna zabawa. Wzorowany na amerykańskim Disneylandzie park rozrywki podzielony jest na kilka fantastycznych krain (Adventureland, Fantasyland, Frontierland, Discoveryland), z których każda zawiera inne i niepowtarzalne atrakcje. Wymieńmy chociaż kilka z nich: Phantom Manor (dom w którym straszy), Indiana Jones Temple (szaleńcza gonitwa wśród reliktów zaginionego świata), Peter Pan’s Flight (lot Piotrusia Pana na pirackim statku), Star Tour (pełna emocji wyprawa w kosmos) i wiele innych. Wspaniałą przygodą jest spotkanie z Myszką Miki i jej przyjaciółmi na autentycznych ulicach Dzikiego Zachodu. Na pożegnanie proponujemy udział we wspaniałej paradzie postaci Disneya oraz pamiątkowe zdjęcia z Kaczorem Donaldem lub Psem Pluto. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4 – śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd od Niemiec, obiadokolacja i nocleg w Niemczech.

Dzień 5 – śniadanie, zwiedzimy z przewodnikiem Pałac w Rogalinie, gabinet londyński i galeria antenatów. Jest możliwość zakupienia obiadu II danie dla grupy – dodatkowo płatne. Powrót po 22.00.

Cena:  (autokar, 2 noclegi w Paryżu, 2 noclegi w Niemczech, wyżywienie:  4 śniadania, 4 obiadokolacje, pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami, opieka pilota, składka na TFG i TFP, ubezpieczenie 20.000 zł NNW i koszty leczenia do 25.000 euro, bagaż 1100 zł), bilety, przewodnicy, opłaty lokalne, taksa klimatyczna. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Niespodzianki dla grupy od Biura Tauri.

Informacja i zapisy:

Biuro Turystyczne ”Tauri” Anna Olędzka

ul.Główna 19c. 96-325 Radziejowice

tel. 515 984 121 / 694 808 344

email:anna@turystykamojapasja.pl/ biuro@turystykamojapasja.pl

 www.turystykamojapasja.pl