4 dni – BUDAPESZT -Samolot

BUDAPESZT – 4 DNI – SAMOLOT.

Wyjazd integracyjny dla FIRM, STOWARZYSZEŃ, SOŁECTW, SENIORÓW!

Program wycieczki

1. dzień wylot z lotniska Warszawa Okęcie do Budapesztu,  transfer do hotelu, zwiedzanie z przewodnikiem Budapesztu: Cytadelę i Statua Wolności, Most Wolności i spacer po centrum miasta.
Powrót do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, czas wolny, nocleg w Budapeszcie.
2. dzień śniadanie, zwiedzanie z przewodnikiem: Buda: Zamek Królewski w Budapeszcie z zewnątrz, Wzgórze Zamkowe, Kościół Macieja w Budapeszcie z zewnątrz, Baszta Rybacka, Góra Gellerta.
Czas wolny na kawę i randkę.Obiadokolacja z muzyką, nocleg w Budapeszcie. Dla chętnych: rejs statkiem po Dunaju-płatne dodatkowo.
3. dzień śniadanie: zwiedzanie z przewodnikiem Peszt: Budynek Parlamentu w Budapeszcie z zewnątrz, przejazd na Plac Millenium, który został wybudowany z okazji tysiąclecia państwa węgierskiego, Zamek Vajdahunyad – kompleks budynków o różnych stylach architektonicznych z zewnątrz, Bazylika Św. Stefana, w której przechowywana jest najważniejsza relikwia kraju – prawica pierwszego króla Węgier, Plac Bohaterów, Váci utca – deptak i najbardziej znana ulica Budapesztu. Znajdująca się
w centrum miasta i biegnąca równolegle do Dunaju jest usiana licznym restauracjami, kafejkami oraz ekskluzywnymi sklepami. Czas wolny na Vaciutca,  obiadokolacja, nocleg w Budapeszcie.
4. dzień śniadanie, wyjazd z hotelu, transfer na lotnisko w Budapeszcie. Powrót do Polski , przylot lotnisko Okęcie Warszawa, godzina do ustalenia.

Jest możliwość zorganizowania (płatne dodatkowo):

  1. Odwiedzin w wytwórni szampana Törlely
  2. Rejs statkiem po Dunaju
  3. Zwiedzanie Opery Narodowej
  4. Zwiedzanie Parlamentu
  5. Wieczorek Węgierski

Cena obejmuje: (samolot, 3 noclegi, hotel 3*  w Budapeszcie wyżywienie: 3 śniadania,  3 obiadokolacje, w tym jedną z muzyką, opieka pilotów, ubezpieczenie NNW 20 000 zł i koszty leczenia 25 000 euro, bagaż 1.100 zł, podatek vat, składka TFG i TFP, bilety, przewodnicy, opłaty lokalne, taksa klimatyczna, bilety na komunikację miejską, transfer na lotnisko w Budapeszcie). Kolejność zwiedzania i godziny lotów mogą ulec zmianie. Dla chętnych: rejs statkiem po Dunaju – płatne dodatkowo. Niespodzianki dla grupy od Biura Tauri.

Informacja i zapisy:
Biuro Turystyczne „Tauri” Anna Olędzka
ul. Główna 19c, 96-325 Radziejowice
tel. 515 984 121/ 694 808 344
email: anna@turystykamojapasja.pl/ biuro@turystykamojapasja.pl
www.turystykamojapasja.pl