4 dni – SŁOWACJA „Winnym szlakiem”

Wyjazd integracyjny dla FIRM, STOWARZYSZEŃ, SOŁECTW, SENIORÓW!

Program wycieczki

1 Dzień   Wyjazd o godz 6.00  przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, czas wolny na wino, nocleg okolice Bratysławy.

2 Dzień  Śniadanie, zwiedzamy z przewodnikiem Bratysławę, Zamek Bratysławski z zewnątrz, Most, Stary Ratusz, Brama Michalska, Słowacki Teatr Narodowy z zewnątrz, Katedra św. Marcina – miejsce koronacji królów, Parlament z zewnątrz, Pałac Prezydenta z zewnątrz ,ul. Venturska-Akademia Istropolitana, Brama Rybacka. Następnie pojedziemy do winnicy u podnóża Małych Karpat gdzie będzie degustacja wina z muzyką na żywo i obiadokolacją, przejazd do hotelu, czas wolny, nocleg.

3 Dzień  śniadanie, ruszymy w dalszą drogę. Zwiedzanie zaczniemy od Modra w herbie ma winną latorośl. Chyba każdy dom posiada tu własną, nierzadko historyczną piwniczkę z winem. Miejscowość Modra słynie nie tylko z wina ale także ośrodki rekreacyjne. Dlatego korzystając z okazji koniecznie trzeba odwiedzić fabrykę ceramiki, gdzie wszystkie produkty wyrabia się ręcznie – zastosowanie znajduje tutaj koło garncarskie i uzdolnione dłonie. Trnava to ostatni przystanek szlakiem winnym to najstarsze wolne królewskie miasto na Słowacji. Miasto to może pochwalić się długimi odcinkami muru obronnego i wieżą miejską zbudowaną w 1574 roku, z której tarasu widokowego rozciąga się przepiękny widok na Trnavę i okolice. Czas wolny na zakup pamiątek i wina. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 Dzień śniadanie, przejazd do miejscowości CASTA, gdzie zwiedzać będziemy zamek CZERWONY KAMIEŃ – potężną budowlę z czterema basztami w kształcie nieprawidłowego czworoboku. Wewnątrz zobaczmy ekspozycje mebli barokowych i empirowych oraz imponujące wyposażenie wnętrz. Powrót do Polski po 21.00.

Cena: obejmuje: autokar, 3 noclegi, hotel 3*, pokoje 2 osobowe z łazienkami, 3 śniadania, 3 obiadokolacje w tym 1 uroczysta, opieka pilota, podatek vat, składka na TFG i TFP, ubezpieczenie: NNW 20.000 PLN, koszty leczenia do 25.000 euro, bagaż 1100 zł. Bilety, przewodnicy, parkingi, opłaty drogowe, opłata klimatyczna. Wymagane dokumenty: ważny dowód osobisty. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Jest możliwość zakupienia obiadu II danie dla grupy – dodatkowo płatne. Niespodzianki dla grupy od Biura Tauri.

Informacja i zapisy:

 Biuro Turystyczne „Tauri”  Anna Olędzka

ul. Główna 19c, 96-325 Radziejowice

tel. 515 984 121

email: email:anna@turystykamojapasja.pl  

www.turystykamojapasja.pl