4 dni – LONDYN – SAMOLOT

Program wycieczki

LONDYN – 4 dni

1.Dzień: Zbiórka na lotnisku, wylot do Londynu. Zwiedzanie miasta: Spacer po West End: Piccadilly Circus, Leister Square, China Town, Covent Garden. Obiadokolacja, nocleg.

2.Dzień: śniadanie, spacer po The Mall i St. James Park. Przejście pod Pałac Buckingham, gdzie o 11.30 odbywa się uroczysta zmiana warty, następnie zobaczymy budynki angielskiego parlamentu (Houses of Parlament), Big Ben, i dalej spacer po dzielnicy rządowej: Whitehall, Downing Street (gdzie pod nr 10 mieści się siedziba premiera). Następnie udamy się do London Eye skąd z wysokości 135 m można podziwiać panoramę miasta/ lub Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds. Obiadokolacja, nocleg.

3.Dzień:śniadanie. Spacer po The City of London, które łączy w sobie historię Londynu, The Monument, Guidhall, Tower of London, most Tower Bridge. Następnie czas na zakupy na Oxford Street. Obiadokolacja, nocleg.

4.Dzień: śniadanie, przejazd do centrum Londynu,  wizyta w ekskluzywnym domu towarowym – Harrods. Przejazd na lotnisko. Wylot z Londynu do Polski.

Cena obejmuje: autokar, 3 noclegi, pokoje 2 osobowe z łazienkami, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, opieka pilota, bagaż podręczny, składka na TFG i TFP, ubezpieczenie NNW 20.000, KL do 25 000 euro, bagaż 1100 zł, podatek vat, bilety wstępu, parkingi, przewodnicy, opłaty drogowe. Kolejność zwiedzania i godziny lotów mogą ulec zmianie . Niespodzianki dla grupy od Biura Tauri.

Dokumenty: ważny paszport co najmniej na 6 miesięcy przed upływem terminu ważności.

Informacja i zapisy:

Biuro Turystyczne „Tauri” Anna Olędzka

ul.Główna 19c,  96-325 Radziejowice

tel. 515 984 121/ 694 808 344

e-mail: anna@turystykamojapasja.pl/biuro@turystykamojapasja.pl

www.turystykamojapasja.pl