2 dni – Toruń – Park Rozrywki Dinozaurów Solec Kujawski

Program wycieczki

I dzień – wyjazd o godz. 6.45  przejazd do Torunia.
Zwiedzimy Muzeum Toruńskiego Piernika zobaczymy ekspozycje i będziemy również uczestniczyć w warsztatach „piernikowych” – każde z dziecka będzie kształtować z ciasta własne pierniki, które po wypieczeniu będą mogły zabrać na pamiątkę, następnie przejedziemy do Planetarium tam zobaczymy seans. Obiadokolacja-II danie. Przejazd od hotelu, zakwaterowanie, czas wolny na basen, kręgle, boisko, nocleg. Ognisko płatne dodatkowo w cenie 20 zł od osoby.

II dzień – śniadanie, prowiant na drogę, zwiedzanie JURA PARK-PARK DINOZAURÓW I ROZRYWKI, obiad-II danie, po obiedzie zobaczymy z przewodnikiem Park Dinozaurów i Rozrywki (Muzeum Ziemi, Ogród zimowy, Film w 5D o Dinozaurach, Park owadów, Statek piracki). W Parku Rozrywki czekają na dzieci: dmuchańce, kolejka szynowa, basen z kulkami oraz wiele karuzel. Dla najodważniejszych przygotowaliśmy Eurobungy oraz byka rodeo. Doskonałą zabawą jest także pływanie po jeziorku urządzeniami wodnymi. Jest możliwość zakupienia obiadu II danie dla grupy – dodatkowo płatne. Powrót około godziny 19.00.

Cena obejmuje : autokar, 1 nocleg, hotel ***, wyżywienie: 1 śniadanie, 1 obiad- II danie, 1 obiadokolacja-II danie, prowiant na drogę, boisko do koszykówki/siatkówki, kręgle, bilety, przewodnicy, opłaty lokalne, opieka pilota, ubezpieczenie NNW 10 000 zł, podatek vat. Jest również możliwość zorganizowania ogniska płatne dodatkowo w cenie 20 zł od osoby. Kolejność zwiedzania może ulecz mianie. Niespodzianki dla dzieci w autokarze od Biura Tauri.

Informacja i zapisy:
Biuro Turystyczne „Tauri” Anna Olędzka
ul. Główna 19c, 96-325 Radziejowice
tel. 515 984 121
email:anna@turystykamojapasja.pl
www.turystykamojapasja.pl