2 dni – Toruń – Park Rozrywki Dinozaurów Solec Kujawski

Program wycieczki

I dzień – wyjazd o godz. 6.45  przejazd do Torunia.
Zwiedzimy Muzeum Toruńskiego Piernika zobaczymy ekspozycje i będziemy również uczestniczyć w warsztatach „piernikowych” – każde z dziecka będzie kształtować z ciasta własne pierniki, które po wypieczeniu będą mogły zabrać na pamiątkę, następnie przejedziemy do Planetarium tam zobaczymy seans. Obiadokolacja. Przejazd od hotelu, zakwaterowanie, czas wolny na basen, kręgle, boisko, nocleg. Ognisko – płatne dodatkowo.

II dzień – śniadanie, zwiedzanie JURA PARK-PARK DINOZAURÓW I ROZRYWKI, obiad-II danie, po obiedzie zobaczymy z przewodnikiem Park Dinozaurów i Rozrywki (Muzeum Ziemi, Ogród zimowy, Film w 5D o Dinozaurach, Park owadów, Statek piracki). W Parku Rozrywki czekają na dzieci: dmuchańce, kolejka szynowa, basen z kulkami oraz wiele karuzel. Dla najodważniejszych przygotowaliśmy Eurobungy oraz byka rodeo. Doskonałą zabawą jest także pływanie po jeziorku urządzeniami wodnymi. Jest możliwość zakupienia obiadu II danie dla grupy – dodatkowo płatne. Powrót około godziny 19.00.

Cena obejmuje : autokar, 1 nocleg, hotel, wyżywienie: 1 śniadanie,  1 obiadokolacja, boisko do koszykówki/siatkówki, kręgle, bilety, przewodnicy, opłaty lokalne, opieka pilota, ubezpieczenie NNW 10 000 zł, podatek vat. Jest również możliwość zorganizowania ogniska płatne dodatkowo. Kolejność zwiedzania może ulecz mianie. Niespodzianki dla dzieci w autokarze od Biura Tauri.

Informacja i zapisy:
Biuro Turystyczne „Tauri” Anna Olędzka
ul. Główna 19c, 96-325 Radziejowice
tel. 515 984 121 / 694 808 344
email:anna@turystykamojapasja.pl / biuro@turystykamojapasja.pl
www.turystykamojapasja.pl