Brzeg – Namysłów „Browar”

autokar

2

2 posiłki

termin do ustalenia

Program wycieczki

Dzień 1:

wyjazd, przejazd do Brzegu gdzie  rozpoczniemy zwiedzanie z przewodnikiem od Zamku Piastów Śląskich – imponującej rezydencji książęcej z XIII wieku, będącej niegdyś siedzibą Piastów śląskich. Dziś mieści się tu Muzeum Piastów Śląskich, w którym poznamy fascynujące dzieje regionu, dawnej dynastii oraz samego zamku, zachwycającego renesansową architekturą i bogatą historią. Następnie udamy się na spacer po urokliwym Starym Mieście. Zobaczymy m.in. zabytkowy ratusz, piękne kamieniczki oraz pozostałości dawnych fortyfikacji miejskich, które przypominają o obronnym charakterze miasta w minionych wiekach. Brzeg urzeka spokojną atmosferą i elegancką zabudową, idealną do niespiesznego zwiedzania. Czas wolny  na kawę, ciastko w jednej z lokalnych kawiarni, krótki odpoczynek oraz zakup pamiątek. Przejazd do hotelu zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2:

śniadanie, przejazd do Namysłowa. Nie da się ukryć, że miasto kojarzy się głownie z browarnictwem – działa tu jeden z najstarszych polskich browarów. Udamy się na spacer po rynku podczas którego zobaczymy: ratusz, a tuż obok niego znajduje się ciekawa fontanna na szczycie której umieszczono rzeźbę nagiego chłopca. W jednej ręce trzyma on rybę, w drugiej – wazę, mury obronne z basztami, bramę krakowską a obok niej 36-metrową wieżę, która stanowi jednocześnie punkt widokowy, figurę św. Jana Nepomucena, czas wolny na kawę, lody, ciastko i zakup pamiątek. Następnie udamy się do Namysłowskiego Browaru – Tradycja warzenia piwa sięga w Namysłowie roku 1321. Obecnie Browar Namysłów jest jednym z najstarszych i największych tego typu zakładów przemysłowych w Europie. Dziś produkuje się tu takie piwa jak: Namysłów, Kozackie, Złoty Denar czy Zamkowe. Jest możliwość zorganizowania obiadu II danie dla grupy – dodatkowo płatne.  Powrót.

Świadczenia zawarte w cenie

  • Autokar
  • Nocleg
  • Śniadanie
  • Obiadokolacja
  • Opieka pilota
  • Ubezpieczenie NNW
  • Podatek Vat

Cena nie obejmuje

  • Biletów
  • Przewodników
  • Parkingów
  • Opłat drogowych

Uwagi

1. Bilety, przewodnicy,  opłaty drogowe, parkingi - płatne dodatkowo. 2. Jest możliwość zorganizowania 2 dnia wycieczki obiadu II danie dla grupy – dodatkowo płatne. 3. Dopłata do pokoju 1 osobowego – płatne dodatkowo Inne informacje:
  1. Biuro TAURI zastrzega sobie prawo do zmiany ceny wycieczki w przypadku wzrostu cen biletów wstępu, transportu.
  2. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
  3. Niespodzianki dla grupy od Biura TAURI.
  4. W przypadku braku możliwości zakwaterowania jednej osoby w pokoju dwuosobowym z osobą tej samej płci, uczestnik zostaje zobowiązany do uiszczenia dopłaty za pokój jednoosobowy w wysokości określonej w ofercie.

Informacje i zapisy

Biuro Turystyczne TAURI ul.Główna 19c 96-325 Radziejowice tel. 515 984 121694 808 344 e-mail: anna@turystykamojapasja.pl / biuro@turystykamojapasja.pl www.turystykamojapasja.pl Numer konta złotówki: Bank Pekao S.A. 24 1240 3350 1111 0011 0385 3324 Numer konta euro: Bank Pekao S.A.PL 27 1240 3350 1978 0010 7900 8863

Formularz zapytania o wyjazd zorganizowany

Jesteś zainteresowany wycieczką? wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy ofertę!





    Administratorem danych osobowych użytkowników serwisu jest Biuro Turystyczne TAURI Anna Olędzka z siedzibą w Radziejowicach przy ul. Głównej 19c, 96-325 Radziejowice.