ZAKOPANE-PIENINY-RABKA ZDRÓJ – 4 dni

WYKORZYSTAJ BON TURYSTYCZNY 🙂

 

Cena: 565,00 zł

Program wycieczki

WYCIECZKA – ZAKOPANE-PIENINYRABKA ZDRÓJ    25.09 – 28.09.2021  ( sobota – wtorek ) – 4 dni

1 dzień: wyjazd o godz. 7.00 i przejazd do Zakopanego, spotkanie z przewodnikiem, spacer po Zakopanym podczas którego zwiedziemy: Skocznie „Wielka Krokiew”, Cmentarz „Na Pęksowym Brzyzku”, spacer po Krupówkach. Czas wolny na zakup pamiątek, oscypki, wjazd i zjazd kolejką na Gubałówkę gdzie możecie zobaczyć panoramę Tatr i Zakopanego. Obiadokolacja, czas wolny na gry i zabawy, nocleg.

2 dzień:  śniadanie, następnie udamy się na spacer szlakiem turystycznym nad Morskie Oko, droga prowadząca do Morskiego Oka to nie tylko przepiękne otoczenie gór, to również nietuzinkowy wodospad Wodogrzmoty Mickiewicza, Toporowa Cyrhla, Psią Trawkę oraz Rówień Waksmundzka. Czas wolny na odpoczynek, ciastko, obiadokolacja, ognisko, nocleg.

3 dzień: śniadanie, wyjazd w Pieniny jedno z atrakcyjniejszych regionów turystycznych w Polsce. Wycieczkę  zaczniemy od słynnego spływu Dunajcem,
w czasie którego zobaczymy widoki przepięknej pienińskiej przyrody. Następnie udamy się do wybudowanego w XIV stuleciu Zamku w Niedzicy, położonego nad Jeziorem Czorsztyńskim. Zwiedzanie zabytkowych wnętrz zamku. Wyjątkową atrakcją zamku są tarasy widokowe, z których rozciągają się przepiękne widoki na okolicę.przejazd Przejazd do ośrodka wypoczynkowego, obiadokolacja. Prelekcja z pokazem stroju góralskiego i degustacją prawdziwego oscypka, występ Kapeli Góralskiej, nocleg.

4 dzień: śniadanie, przejazd do Rabki Zdrój (zwiedzimy muzeum im. Władysław Orkana (stroje ludowe górali podhalańskich, zabawki z drewna, bogata kolekcja świątków, drewniany kościół), spacer po mieście i czas wolny na kawę i lody. Powrót po 21.00.

Cena: 565 zł obejmuje przy grupie 35-40 osób: autokar, 3 noclegi, pokoje 2 osobowe z łazienkami, wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje, ognisko, prelekcja, degustacja oscypka, występ kapeli góralskiej, opieka pilota, ubezpieczenie NNW 10.000 zł, podatek vat. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Bilety na Spływ Dunajcem, przewodnicy, opłaty lokalne: płatne w autokarze: dorośli: 100 zł, dzieci do lat 12 bilety: 80 zł. Niespodzianki dla grupy.

 

Informacja i zapisy:

Biuro Turystyczne „Tauri” Anna Olędzka

Główna 19c, 96-325 Radziejowice

tel. 515 984 121, tel. 694 808 344.

email:anna@turystykamojapasja.pl

www.turystykamojapasja.pl 

 

Termin: 25.09 - 28.09.2021