3 dni – SZWECJA- GDAŃSK- GDYNIA

WYJAZD INTEGRACYJNY DLA SOŁECTW, FIRM, STOWARZYSZEŃ 🙂

Program wycieczki

1 dzień: 7.00 wyjazd, zwiedzimy z przewodnikiem: Gdańsk: Stare Miasto, pomnik Jana Heweliusza, słynnego astronoma, optyka, piwowara i rajcy Starego Miasta, Dom Handlowy Wielki Młyn, fontanna Neptuna i Dwór Artusa, Złota Brama. Czas wolny na obiad we własnym zakresie. Godz. 18.30. przybycie na terminal w Gdyni, wypłynięcie promu 19.30, kolacja na promie (bufet szwedzki), dyskoteka, muzyka na żywo, nocleg na promie.

2 dzień: śniadanie, przypłynięcie promu do Karlskrony godz. 07:00-09:00 (w zależności od dnia tygodnia). Następnie wyjedziemy autokarem spod terminalu pół godziny po przypłynięciu promu, przejazd na punkt widokowy na Bryggareberget, widok na miasto. Zwiedzanie z przewodnikiem Karlskronie (miasto na 33 wyspach, założone z rozkazu króla Karola XI w 1680 r., do dziś główny port szwedzkiej marynarki wojennej. Zabytkowa  zabudowa Karlskrony została wpisana na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO),  zobaczymy nabrzeże Królewskie z Bastionem Aurora i widokiem na port wojenny, rynek i Kościół Trójcy Świętej, Targ Rybny, dzielnica Björkholmen. Dla chętny Zwiedzanie Muzeum Marynarki Wojennej – (autentycznymi okrętami podwodnymi w Karlskronie lub czas wolny w Karlskronie. Przejazd do Kalmaru (w średniowieczu trzecie co do wielkości miasto w Szwecji, z zachowanym renesansowym zamkiem na wyspie, drewnianą starówką i monumentalną katedrą z XVII wieku. Zwiedzanie Kalmaru: centrum na wyspie Kvarnholmen, katedra, dawne Stare Miasto, dziedzińce i wały obronne zamku. Czas wolny w Kalmarze. Przejazd przez Most Olandzki na Olandię, widoki na Cieśninę Kalmarską. Powrót na terminal promowy w Karlskronie, odprawa biletowa. Wypłynięcie z Karlskrony godz. 19:00-21:00 (w zależności od dnia tygodnia). Kolacja na promie (serwowana), dyskoteka, muzyka na żywo, nocleg kabina
2 osobowa na promie.

3 dzień: śniadanie, przypłynięcie do Gdyni około 8.00. W Gdyni zwiedzimy Dar Pomorza. Czas wolny w Gdyni na kawę i pamiątki.  Jest możliwość zakupienia obiadu II danie dla grupy – dodatkowo płatne.  Powrót po 17.00.

Cena obejmuje: autokar, 2 noclegi na promie, kabiny 2 osobowe, z łazienkami, 2 śniadania, 2 kolacje, 1 obiad, 2 zabawy taneczne, opieka pilota, ubezpieczenie: składka TFG i TFP, ubezpieczenie 20.000 zł NNW i koszty leczenia do 25.000 euro, bagaż 1100 zł, podatek vat, bilety, przewodnicy, parkingi, opłaty drogowe. Alkohol we własnym zakresie.  Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Niespodzianki dla grupy od Biura Tauri.

Informacja i zapisy:

Biuro Turystyczne ” Tauri ” Anna Olędzka

ul. Główna 19c, 96-325 Radziejowice

tel. 515 984 121

email:anna@turystykamojapasja.pl

www.turystykamojapasja.pl