SZWECJA- GDAŃSK- GDYNIA- 3 dni

WYJAZD INTEGRACYJNY DLA SOŁECTW, FIRM, STOWARZYSZEŃ 🙂

Program wycieczki

1 dzień: 7.00 wyjazd, zwiedzimy z przewodnikiem: Gdańsk: Stare Miasto, pomnik Jana Heweliusza, słynnego astronoma, optyka, piwowara i rajcy Starego Miasta, Dom Handlowy Wielki Młyn, fontanna Neptuna i Dwór Artusa, Złota Brama. Czas wolny na obiad we własnym zakresie. Godz. 18.30. przybycie na terminal w Gdyni, wypłynięcie promu 19.30, kolacja na promie (bufet szwedzki), dyskoteka, muzyka na żywo, nocleg na promie.

2 dzień: śniadanie, przypłynięcie promu do Karlskrony godz. 07:00-09:00 (w zależności od dnia tygodnia). Następnie wyjedziemy autokarem spod terminalu pół godziny po przypłynięciu promu, przejazd na punkt widokowy na Bryggareberget, widok na miasto. Zwiedzanie z przewodnikiem Karlskronie (miasto na 33 wyspach, założone z rozkazu króla Karola XI w 1680 r., do dziś główny port szwedzkiej marynarki wojennej. Zabytkowa  zabudowa Karlskrony została wpisana na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO),  zobaczymy nabrzeże Królewskie z Bastionem Aurora i widokiem na port wojenny, rynek i Kościół Trójcy Świętej, Targ Rybny, dzielnica Björkholmen. Dla chętny Zwiedzanie Muzeum Marynarki Wojennej – (autentycznymi okrętami podwodnymi w Karlskronie lub czas wolny w Karlskronie. Przejazd do Kalmaru (w średniowieczu trzecie co do wielkości miasto w Szwecji, z zachowanym renesansowym zamkiem na wyspie, drewnianą starówką i monumentalną katedrą z XVII wieku. Zwiedzanie Kalmaru: centrum na wyspie Kvarnholmen, katedra, dawne Stare Miasto, dziedzińce i wały obronne zamku. Czas wolny w Kalmarze. Przejazd przez Most Olandzki na Olandię, widoki na Cieśninę Kalmarską. Powrót na terminal promowy w Karlskronie, odprawa biletowa. Wypłynięcie z Karlskrony godz. 19:00-21:00 (w zależności od dnia tygodnia). Kolacja na promie (serwowana), dyskoteka, muzyka na żywo, nocleg kabina
2 osobowa na promie.

3 dzień: śniadanie, przypłynięcie do Gdyni około 8.00. W Gdyni zwiedzimy Dar Pomorza. Czas wolny w Gdyni na kawę i pamiątki. Obiad. Powrót po 17.00.

 

Cena: obejmuje: autokar, 2 noclegi na promie, kabiny 2 osobowe, z łazienkami, 2 śniadania, 2 kolacje, 1 obiad, 2 zabawy taneczne, opieka pilota, ubezpieczenie: składka TFG, ubezpieczenie 15.000 zł NNW i koszty leczenia do 20.000 euro, bagaż 1000 zł, podatek vat, Bilety, przewodnicy, parkingi, opłaty drogowe: Alkohol we własnym zakresie.  Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Informacja i zapisy:

Biuro Turystyczne ” Tauri ” Anna Olędzka

ul. Główna 19c, 96-325 Radziejowice

tel. 515 984 121

email:anna@turystykamojapasja.pl

www.turystykamojapasja.pl 

Termin do uzgodnienia
Cena od 820 zł