4 dni – PRAGA CZESKA-SKALNE MIASTO-SREBRNA GÓRA- POLANICA ZDRÓJ

WYJAZD INTEGRACYJNY DLA SOŁECTW, FIRM, STOWARZYSZEŃ I SENIORÓW 🙂

Program wycieczki

1 dzień

wyjazd 6.30. Zwiedzanie z przewodnikiem Zakładu Produkcji Piwa-Primator w Nachodzie wraz z Degustacją Piwa (Beczkowanie, Warzelnia, Fermentownia, Leżakownia, Butelkowanie). Zakwaterowanie, obiadokolacja. Dla chętnych Rejs Statkiem po Wełtawie. Nocleg w Czechach.

2 dzień 

śniadanie, zwiedzanie z przewodnikiem Pragi
(Plac Hradczański, Zamek Praski w środku, Stary Pałac Królewski, Złota Uliczka, obrazy Praskiego Zamku, Bazylika św. Jerzego, Klasztor Jiřský – galeria narodowa, Wieża Prochowa Mihulka oraz Rožmberský Pałac z kaplicą Najświętszej Trójcy i poczęcia Panny Marii, Katedra św. Wita
z zewnątrz, Teatr Narodowy, Uniwersytet Karola, Most Karola, Plac Wacława, Rynek Starego Miasta z Zegarem – Orlojem. Czas wolny na zakupy, kawę. Obiadokolacja. Nocleg w hotelu w Czechach.

3 dzień 

śniadanie, zwiedzamy z przewodnikiem Skalne Miasto w Czechach (przepiękne, unikalne Skalne Miasto. Formy skalne zbudowane z piaskowca płytowego malowniczo i wspaniale wyrzeźbione przez Naturę). Tutaj jest skalny wodospad, piękne szmaragdowe jezioro starej piaskarni otoczone różnobarwną roślinnością oraz górne jeziorko gdzie ciekawą atrakcją jest dla chętnych przepływ wieloosobowymi tratwami. Czas wolny na kawę i pamiątki w Kudowie Zdrój. Obiadokolacja i tańce. Nocleg w Polanica Zdrój.

4 dzień 

śniadanie, czas wolny na kąpiel na basenach i SPA, zwiedzimy: Srebrną Górę-Fortecę. Czas wolny na pamiątki i lody. Jest możliwość zakupienia obiadu II danie dla grupy – dodatkowo płatne.  Powrót po godz. 20.00.

Cena obejmuje: (autokar, 2 noclegi w Pradze hotel ***,  1 nocleg hotel*** w Polsce w Polanicy Zdrój, pokoje 2,3 osobowe z łazienkami, wyżywienie:
3 śniadania, 3 obiadokolacje, w tym jedna uroczysta,  opieka pilota, składka na TFG i TFP, ubezpieczenie 20.000 zł NNW, KL (25 000 EUR), bagaż 1100 PLN, podatek vat. Bilety, przewodnicy i opłaty lokalne. Rejs po Wełtawie dla chętnych dodatkowo płatny, rejs łódkami w Skalnym mieście dodatkowo płatny. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.. Niespodzianki dla grupy od Biura Tauri.

Informacja i zapisy:

Biuro Turystyczne ” Tauri” Anna Olędzka

ul. Główna 19c. 96-325 Radziejowice

tel. 515 984 121 / 694 808 344

email: anna@turystykamojapasja.pl

www.turystykamojapasja.pl