CIECHANÓW -PRZASNYSZ SAMOLOTY 2 dni

WYJAZD INTEGRACYJNY DLA SOŁECTW, FIRM I SENIORÓW 🙂

Program wycieczki

I dzień–  wyjazd godz. 8.30 zwiedzamy z przewodnikiem Lotnisko Przasnysz : Na początku przed wejściem na lotnisko zwiedzimy wieżę kontrolną, która pozwala pracownikom mieć kontakt z pilotami w startujących i lądujących samolotach. Zapoznamy się również z zasadami bezpieczeństwa które obowiązują na lotnisku, obejrzymy z bliska różnego rodzaju samoloty oraz pomieszczenia. Zwiedzimy hangar z samolotami będzie możliwość dotknąć i usiąść w niektórych samolotach. Następnie wejdziemy na taras widokowy, skąd możemy obserwować całe lotnisko. Podczas zwiedzania poznamy historię tego miejsca. Na koniec będzie pokazowy lot samolotem. Czas wolny na zakup pamiątek. We własnym zakresie dla chętnych: Lot samolotem/szybowcem ( lot akrobacyjny lot w granicach 15 minut ), skok ze spadochronem.  Zakwaterowanie, obiadokolacja. Wieczorem ognisko z  akordeonistą, nocleg.

II dzień – śniadanie, wyjazd z Przasnysza. Zwiedzimy z przewodnikiem Ciechanów (Muzeum Szlachty Mazowieckiej, Wieża Ciśnień, Kamienica Brudnickich, Krzywa Hala, Brama dzwonnica, neogotycki ratusz, rynek, Hala Pułtuska, dzielnica Bloki, koszary wojskowe, ławeczka z postacią Roberta Bartołda Na zakończenie czas wolny na spacer, kawę i zakup pamiątek. Powrót po 18.00.

Cena: 350 zł obejmuje: (autokar, 1 nocleg hotel ***, pokoje 2 , 3  osobowe z łazienkami, wyżywienie: 1 śniadanie, 1 obiadokolacja, ognisko z akordeonistą, opieka pilota, ubezpieczenie NNW 10.000zł, podatek vat. Przewodnicy, bilety wstępu, parkingi, opłaty lokalne. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

 

Informacja i zapisy:

Biuro Turystyczne „Tauri „ Anna Olędzka

ul. Główna 19c, 96-325 Radziejowice

tel. 515 984 121/ 694 808 344

e-mail: anna@turystykamojapasja.pl  

www.turystykamojapasja.pl 

 

Termin do uzgodnienia
Cena od 350 zł