Wyjazd integracyjny do RZYMU-6 dni -Samolot

WYJAZD INTEGRACYJNY DLA FIRM, STOWARZYSZEŃ, SENIORÓW 🙂

Program wycieczki

1. dzień: wylot z lotniska Warszawa Okęcie do Rzymu, transfer do hotelu, obiadokolacja, zakwaterowanie, czas wolny.
2. dzień:śniadanie, zwiedzimy z przewodnikiem: Bazylikę Św. Piotra, plac Św. Piotra, czas wolny w centrum, po odpoczynku zobaczymy Rzym: Zamek
i Most Św. Anioła, piazza Navona z fontanną Czterech Rzek, Panteon, Fontana di Trevi, Schody Hiszpańskie. Przejście na ulicę via Condotti słynnej ze sklepów alta moda, a także kawiarni Caffe ell Greco, obiadokolacja, nocleg.
3. dzień: śniadanie zwiedzimy z przewodnikiem Rzym starożytny: Kolosem, Forum Romanu, Kapitol z pomnikiem Marka Aureliusza, Plac Wenecki, Forum Trajana, czas wolny na zakupy, obiadokolacja, nocleg.
4. dzień: śniadanie, zwiedzimy z przewodnikiem: Termy Caracalli, Porta Sebastiana, Mury Aureliana, Piramida Cestiusza, Circo Maxmimo (największy stadion rzymski), Bazylika Św. Jana na Lateranie i Św. Schody. Czas wolny na pamiątki w centrum Rzymu, obiadokolacja, nocleg.
5. dzień: śniadanie, zwiedzimy z przewodnikiem: spacer gajami pomarańczowym i przejście na taras z widokiem na Rzym. Następnie zobaczymy Ogród róż (na dawnym cmentarzu żydowskim rosną róże z całego świata… ponad 1100 gatunków. Przejście do starożytnych Ust Prawdy (okrągły medalion z kamienia, przedstawiający oblicze brodatego bóstwa), dawne zakole rzeki Tyber, świątynie Portynusa i Herkulesa, łuk Janusa i łuk bankierów, Kościół Santa Maria in Cosmedin. Czas wolny, obiadokolacja, nocleg. Wyspa na Tybrze: to miejsce magiczne na mapie dawnego i dzisiejszego Rzymu, Zatybrze (wąskie uliczki, typowe tawerny, dużo muzyki na placach.
6. dzień: śniadanie, czas wolny na zakupy, obiad, spacer. Wylot z Rzymu do Warszawy-lotnisko Okęcie.

 

Cena: obejmuje: (samolot, 5 noclegów w Rzymie hotel*** wyżywienie: 5 śniadań-wzmocnione, 5 obiadokolacji, pokoje: 2, 3 osobowe z łazienkami, opieka pilota, składka na TFG, podatek vat, ubezpieczenie 15.000 zł NNW i koszty leczenia do 20.000 euro, bagaż 1000 zł). Napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo. Dopłata do pokoju 1 osobowego: 30 euro. Bilety, przewodnicy, transfer z lotniska w dwie strony, opłaty lokalne, taksa klimatyczna, bilety na komunikację miejską płatne w hotelu: ok. 135 euro. Kolejność zwiedzania i godziny lotów mogą ulec zmianie.

Informacja i zapisy:
Biuro Turystyczne „Tauri” Anna Olędzka
ul. Główna 19c, 96-325 Radziejowice
tel. 515 984 121, anna@turystykamojapasja.pl
turystykamojapasja.pl

Termin do uzgodnienia
CENA OD 1990 zł