Program wycieczki
1 dzień zwiedzamy z przewodnikiem Lublin: Zamek w Lublinie – Kaplica Trójcy Świętej jest jednym z najcenniejszych zabytków sztuki średniowiecznej w Polsce i Europie, Drogę Królewską, Wieża Trynitarska, Plac po Farze, Brama Rybna, Stare Miasto, Katedra (zakrystia akustyczna, skarbiec, krypty), Brama Grodzka. Czas wolny na kawę, pamiątki. Zakwaterowanie, integracja z tańcami w hotelu, nocleg.
2 dzień śniadanie, zwiedzimy z przewodnikiem: Pałac w Kozłówce (wzniesiony około 1742 roku dla rodziny Bielińskich według projektu Józefa Fontany. W roku 1799 stał się własnością rodziny Zamoyskich. We wnętrzach pałacowych zachował się autentyczny wystrój z przełomu XIX i XX wieku w stylu Drugiego Cesarstwa. Pojedziemy do Muzeum Kowalstwa w Wojciechowie (zwiedzimy i będziemy uczestniczyć w pokazie kucia podkowy, możliwość zakupów wyrobów kowalstwa artystycznego). Na zakończenie czas wolny na spacer, kawę i randkę w Kazimierzu Dolnym. Powrót po 20.00.
Cena: obejmuje: (autokar, 1 nocleg hotel ***, pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami, wyżywienie: 1 śniadanie, 1 obiadokolacja – bankiet, opieka pilota, ubezpieczenie NNW 10 000 zł, podatek vat. Bilety, przewodnicy, parkingi: płatne dodatkowo-kwota zależna od ilość zwiedzanych obiektów.
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
Informacja i zapisy:
Biuro Turystyczne ” Tauri” Anna Olędzka
Główna 19c. 96-325 Radziejowice
tel. 515 984 121
anna@turystykamojapasja.pl
www.turystykamojapasja.pl
Termin do uzgodnienia | |
Cena od 325 zł |