LUBLIN-Pałac w Kozłówce- Warsztaty z Kowalstwa- 2 dni

WYJAZD INTEGRACYJNY DLA STOWARZYSZEŃ , FIRM, SENIORÓW  :):)

Program wycieczki

1 dzień  zwiedzamy z przewodnikiem Lublin: Zamek w Lublinie – Kaplica Trójcy Świętej jest jednym z najcenniejszych zabytków sztuki średniowiecznej w Polsce i Europie, Drogę Królewską, Wieża Trynitarska, Plac po Farze, Brama Rybna, Stare Miasto, Katedra (zakrystia akustyczna, skarbiec, krypty), Brama Grodzka. Czas wolny na kawę, pamiątki. Zakwaterowanie, integracja z tańcami w hotelu, nocleg.

2 dzień  śniadanie, zwiedzimy z przewodnikiem: Pałac w Kozłówce (wzniesiony około 1742 roku dla rodziny Bielińskich według projektu Józefa Fontany. W roku 1799 stał się własnością rodziny Zamoyskich. We wnętrzach pałacowych zachował się autentyczny wystrój z przełomu XIX i XX wieku w stylu Drugiego Cesarstwa. Pojedziemy do Muzeum Kowalstwa w Wojciechowie (zwiedzimy i będziemy uczestniczyć w pokazie kucia podkowy, możliwość zakupów wyrobów kowalstwa artystycznego). Na zakończenie czas wolny na spacer, kawę i randkę w Kazimierzu Dolnym. Powrót po 20.00.

Cena: obejmuje: (autokar, 1 nocleg hotel ***, pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami, wyżywienie: 1 śniadanie, 1 obiadokolacja – bankiet,  opieka pilota, ubezpieczenie NNW 10 000 zł, podatek vat. Bilety, przewodnicy, parkingi.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Informacja i zapisy:

Biuro Turystyczne ” Tauri” Anna Olędzka

Główna 19c. 96-325 Radziejowice

tel. 515 984 121

anna@turystykamojapasja.pl  

www.turystykamojapasja.pl

 

Termin do uzgodnienia
Cena od 325 zł