2 dni – Wyjazd Integracyjny Białystok – Narwiański Park Narodowy

Program wycieczki

Wyjazd Integracyjny Białystok – Narwiański Park Narodowy – 2 dni

1 dzień – wyjazd o godz. 7.00 przejazd do hotelu w okolicach Białegostoku. Zakwaterowanie, całodzienny dzień integracji. Atrakcje do wyboru :  quady, samochody terenowe, łucznictwo, bieg na orientację, paintball, strzelectwo śrutowe z broni krótkiej i brani długiej, skrzynki, tyrolka, mosty linowe, ścianka wspinaczkowa, giga piłkarzyki, zespołowy labirynt na platformie lub trawie, tor militarny, przeciąganie liny, rzuty toporem, rzuty podkową, tor ślepca, wyścigi łódkami, alfabet morsa, wyścigi na skrzynkach, układanka i wiele innych. Obiadokolacja. Wieczorem do wyboru Casino Royal lub dyskoteka z dj, nocleg w hotelu w okolicach Białegostoku.

2 dzieńśniadanie, przyjazd do Narwiańskiego Parku Narodowego. Zwiedzimy Ośrodek Edukacji Przyrodniczej Młynarzówka tam zobaczymy projekcja filmu o powstawaniu Doliny Narwi, sala wystawowa  oraz multimedialna pracownia przyrodnicza. Następnie udamy się na spacer po ścieżce przyrodniczej biegnącej w poprzek doliny Narwi, jest to teren bagienny, z natury niedostępny, więc kładka o długości 1050 m pozwala odwiedzającym dotarcie do „serca” parku. Niewątpliwą atrakcją tej ścieżki jest przeprawa przez liczne w tym miejscu koryta rzeczne przy pomocy pływających pomostów umocowanych na linach.  Mniej więcej pośrodku trasy, w miejscu dawnego zamczyska, znajduje się wieża widokowa, z której można podziwiać panoramę doliny. Przy ścieżce  można zapoznać się z najważniejszymi walorami przyrodniczymi i kulturowymi tego obszaru. Jest możliwość zakupienia obiadu II danie dla grupy – dodatkowo płatne. Powrót około godz. 20.00.

Cena:  obejmuje: (autokar, 1 nocleg,  hotel, pokoje 2 osobowe z łazienkami, 1 śniadanie, 1 obiadokolacja,opieka pilota, przewodnicy, ubezpieczenie NNW 10.000, podatek vat, bilety wstępu, atrakcje, opłaty drogowe). Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Niespodzianki dla grupy od Biura Tauri.

 

 Informacja i zapisy:

Biuro Turystyczne „Tauri” Anna Olędzka

ul. Główna 19c, 96-325 Radziejowice

tel. 515 984 121/ 694 808 344

e-mail: anna@turystykamojapasja.pl

www.turystykamojapasja.pl