1 dzień – Wycieczka do Winnicy Dwórzno

Program wycieczki

Wycieczka  do Winnicy Dwórzno – 1 dzień

Wyjazd do Dwórzna, Tam Spotkanie zaczniemy od spaceru po malowniczej winnicy. Dowiemy się o uprawie winorośli w Polsce i co odróżnia polskie wino od zagranicznego. Dowiemy się także o tajnikach radzenia sobie z zagrożeniami dla winnicy takich jak szpaki, dziki lub wiosenne przymrozki. Następnie przejdziemy do pomieszczeń przetwórni. Obejrzymy najwyższej jakości sprzęt wykorzystywany do przeprowadzania winifikacji. Będziemy mogli też zobaczyć cały proces od ręcznego zbioru świeżych owoców, aż do zakorkowania butelki. Weźmiemy udział w Degustacji win w towarzystwie dobranych przekąsek. Dowiemy się jak prawidłowo degustować wino i rozpoznawać jego smak i grupy aromatyczne. Będziemy mogli własnoręcznie napełnić, zakorkować i zaetykietować swoją prywatną butelkę wina. Naklejone etykiety posiadają możliwość personalizacji.  Możliwość zorganizowania ogniska – dodatkowo płatne lub możliwość zakupienia obiadu II danie dla grupy – dodatkowo płatne. Powrót około 20.00.

Cena obejmuje: autokar, opieka pilota, ubezpieczenie NNW 10.000 zł, bilety wstępu, parkingi, przewodnik, podatek vat.  Niespodzianki dla grupy od Biura Tauri.

Możliwość zorganizowania ogniska – dodatkowo płatne lub możliwość zakupienia obiadu II danie dla grupy – dodatkowo płatne

Informacja i zapisy:

Biuro Turystyczne „Tauri”  Anna Olędzka

ul.Główna 19c, 96-325 Radziejowice

tel. 515 984 121 / 694 808 344

email:anna@turystykamojapasja.pl / biro@turystykamojapasja.pl

www.turystykamojapasja.pl