6 dni – PORTUGALIA

Wyjazd integracyjny dla FIRM, STOWARZYSZEŃ, SOŁECTW, SENIORÓW!

Program wycieczki

1 dzień: Porto

Przylot do Porto. Wizyta z kolacją w winiarni. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, czas wolny, nocleg.

2 dzień: Porto – Penafiel – Lamego

Po śniadaniu zwiedzanie Porto – spacer promenadą przy rzece, wizyta w Palacio da Bolsa, katedrze oraz kościele Świętego Franciszka. Przejście najsłynniejszą ulicą Porto – Avenida dos Aliados. Wizyta w jednej z piwnic wina porto. Przejazd do Penafiel i wizyta w Quinta da Avelada, znanej z produkcji vinho verde – w dosłownym tłumaczeniu zielonego wina. Zakwaterowanie w hotelu w pobliżu Lamego, obiadokolacja, czas wolny, nocleg.

3 dzień: Lamego – Viseu – Coimbra

Po śniadaniu przejazd do Viseu na krótką wizytę starówki z przystankiem w jednej z winiarni z kolejnego winnego regionu Dão. Przejazd do Coimbry – najstarszego studenckiego miasta w Portugalii. Zwiedzanie Uniwersytetu oraz imponującej Biblioteki Joanina. Zakwaterowanie w hotelu w Coimbrze, obiadokolacja, czas wolny, nocleg.

4 dzień: Coimbra – Nazaré – Obidos – Colares – Lizbona

Po śniadaniu przejazd do rybackiej wioski Nazaré, które dziś znane jest z rekordowej wielkości fal i można pokusić się o stwierdzenie, że dziś jest to stolica surfingu w Portugalii. W Obidos, po przechadzce wąskimi uliczkami można spróbować ginginhę – likier wiśniowy serwowany w czekoladowych kieliszkach. Przejazd do Sintry, gdzie zaplanowany jest czas wolny na obiad oraz degustację win i serów w jednej z winnych piwnic w Colares. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg w Lizbonie.

5 dzień: Lizbona

Dzień w całości poświęcony Lizbonie. Z rana spacer po Alfamie, wizyta w katedrze oraz kościele Świętego Antoniego. Zwiedzanie dzielnicy Baixa, a popołudniu przejazd do Belém, gdzie zakochać się można nie tylko w architekturze i widokach na rzekę Tag, ale także w budyniowym ciastku – Pastel de Belem. Wieczorem możliwość kolacji w restauracji fado (płatne dodatkowo ok.30 euro). Przejazd do hotelu, obiadokolacja, czas wolny, nocleg.

6 dzień: Lizbona – Polska

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd na lotnisko. Powrót do Polski.

Cena obejmuje: samolot, autokar na terenie Lizbony, 5 noclegów, hotel 3*, pokoje 2 osobowe z łazienkami, 5 śniadań, 5 obiadokolacji, opieka pilota, podatek vat, TFG i TFP, ubezpieczenie: NNW 20.000 PLN, koszty leczenia do 25.000 euro, bagaż 1100 zł. Bilety, przewodnicy, parkingi, opłaty drogowe, opłata klimatyczna. Wymagane dokumenty: ważny dowód osobisty. Kolejność zwiedzania i godziny lotów może ulec zmianie. Niespodzianki dla grupy od Biura Tauri.

Informacja i zapisy:

Biuro Turystyczne „Tauri” Anna Olędzka

ul. Główna 19c, 96-325 Radziejowice

tel. 515 984 121, tel. 694 808 344

email: anna@turystykamojapasja.pl/ biuro@turystykamojapasja.pl

www.turystykamojapasja.pl