POZNAŃ-MIĘDZYZDROJE-ŚWINOUJŚCIE-SZCZECIN – 5 dni

WYKORZYSTAJ BON TURYSTYCZNY 🙂

 

Cena: 875,00 zł

Program wycieczki

POZNAŃMIĘDZYZDROJE SZCZECIN    14.08 – 18.08. 2021r.  5 dni

1 dzień – wyjazd o godz. 6.00 zwiedzimy Poznań z przewodnikiem z zadaniami i animacjami. Dzieci dostaną rekwizyty i gadżety. Podczas wycieczki wcielą się w detektywów i sami za pomocą zadań odkryją tajemnice Poznania. Zwiedzą Stary Rynek z renesansowym ratuszem, słynne koziołki poznańskie, Katedra z zewnątrz, Fara Poznańska i dawny kompleks Jezuitów, Zamek Królewski (Przemysła) z zewnątrz. Czas wolny na zakup rogali poznańskich i pamiątek. Przejazd do pensjonatu, zakwaterowanie, czas wolny, obiadokolacja, nocleg w Dziwnowie.

2 dzień –  śniadanie, wybierzemy się do Wolińskiego Parku Narodowego tam zwiedzimy Muzeum Przyrodnicze Wolińskiego Parku Narodowego, Zagrodę Pokazową Żubrów. Następnie zwiedzimy Międzyzdroje: Molo w Międzyzdrojach, Aleja Gwiazd, Park Zdrojowy im. Fryderyka Chopina, czas wolny na zakup pamiątek oraz plażowanie, kawę, lody. Powrót na obiadokolacje i nocleg w Dziwnowie.

3 dzień – śniadanie, wybierzemy się do Świnoujścia. Wejdziemy na najwyższą nad Bałtykiem latarnię morską. Zwiedzimy 2 forty: Fort Wschodni – Gerharda będący częścią XIX-wiecznej Twierdzy Świnoujście oraz Fort Anioła. Następnie pospacerujemy po parku zdrojowym i promenadzie, zobaczymy najdłuższy w Europie falochron, czas wolny na lody i pamiątki. Powrót do pensjonatu, obiadokolacja,nocleg w Dziwnowie.

4 dzień  – śniadanie, czas wolny na plażowanie, odpoczynek, lody, zakup pamiątek. Dla chętnych rejs statkiem do Kamienia Pomorskiego (płatny we własnym zakresie). Powrót do pensjonatu, obiadokolacja,nocleg w Dziwnowie.

5 dzień – śniadanie, przejazd do Szczecina.Zobaczymy Wały Chrobrego, Zamek Książąt Pomorskich z zewnątrz i Filharmonie im. Mieczysława Karłowicza, czas wolny na kawę. Powrót po 21.00.

Cena 875 zł: obejmuje przy grupie 35-40 osób: (autokar, 4 noclegi, wyżywienie: 4 śniadania, 4 obiadokolacje, opieka pilota, ubezpieczenie 10.000 zł NNW.  Bilety, przewodnicy i opłaty drogowe płatne w autokarze: 100 zł – dorośli, 80 zł – dzieci.
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

 

Informacja i zapisy:

Biuro Turystyczne „ Tauri” Anna Olędzka

Główna 19c

96-325 Radziejowice

tel. 515 984 121/ 694 808 344

email: anna@turystykamojapasja.pl / biuro@turystykamojapasja.pl

www.turystykamojapasja.pl

Termin: 14.08 – 18.08. 2021r