5 dni – POZNAŃ-MIĘDZYZDROJE-ŚWINOUJŚCIE-SZCZECIN

WYKORZYSTAJ BON TURYSTYCZNY 🙂

Program wycieczki

POZNAŃMIĘDZYZDROJESZCZECIN 5 dni

1 dzień – wyjazd o godz. 6.30 zwiedzimy Poznań z przewodnikiem z zadaniami i animacjami. Dzieci dostaną rekwizyty i gadżety. Podczas wycieczki wcielą się
w detektywów i sami za pomocą zadań odkryją tajemnice Poznania. Zwiedzą Stary Rynek z renesansowym ratuszem, słynne koziołki poznańskie, Katedra z zewnątrz, Fara Poznańska i dawny kompleks Jezuitów, Zamek Królewski (Przemysła) z zewnątrz. Czas wolny na zakup rogali poznańskich i pamiątek. Przejazd do pensjonatu, zakwaterowanie, czas wolny, obiadokolacja, nocleg w Międzyzdrojach.

2 dzień –  śniadanie, zwiedzamy z przewodnikiem Międzyzdroje: Molo w Międzyzdrojach, Aleja Gwiazd, Park Zdrojowy im. Fryderyka Chopina, czas wolny na zakup pamiątek oraz plażowanie, kawę, lody. Powrót na obiadokolacje i nocleg.

3 dzień –  śniadanie, wybierzemy się do Wolińskiego Parku Narodowego tam zwiedzimy Muzeum Przyrodnicze Wolińskiego Parku Narodowego, Zagrodę Pokazową Żubrów. Wejdziemy także na Kawczą Górę, czas wolny na plażowanie, lody. Powrót na obiadokolacje i nocleg.

4 dzień – śniadanie, wybierzemy się do Świnoujścia. Wejdziemy na najwyższą nad Bałtykiem latarnię morską. Zwiedzimy 3 forty: Fort Wschodni będący częścią XIX-wiecznej Twierdzy Świnoujście, Fort Zachodni oraz Fort Anioła. Następnie pospacerujemy po parku zdrojowym i promenadzie, zobaczymy najdłuższy w Europie falochron, czas wolny na lody i pamiątki. Powrót do pensjonatu, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień – śniadanie, przejazd do Szczecina zwiedzimy: podziemna Trasę Turystyczną – szczecińskimi schronami przeciwlotniczymi, ukazujący historię miasta podczas II wojny światowej. Zobaczymy również w Szczecinie Wały Chrobrego, Zamek Książąt Pomorskich z zewnątrz i Filharmonie im. Mieczysława Karłowicza, czas wolny na kawę. Jest możliwość zakupienia obiadu II danie dla grupy – dodatkowo płatne. Powrót po 21.00.

Cena  obejmuje : autokar, 4 noclegi, wyżywienie: 4 śniadania, 4 obiadokolacje, opieka pilota, ubezpieczenie 10.000 zł NNW, bilety, przewodnicy i opłaty drogowe . Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Niespodzianki dla grupy od Biura Tauri.

Informacja i zapisy:

Biuro Turystyczne „ Tauri” Anna Olędzka

ul. Główna 19c  , 96-325 Radziejowice

tel. 515 984 121/ 694 808 344

email: anna@turystykamojapasja.pl / biuro@turystykamojapasja.pl

www.turystykamojapasja.pl