Portugalia- Fatima- Porto- Lizbona- Sintra-Coimbra-Cabo da Roca- 8 dni Samolotem

Program wycieczki

1 dzień: wylot z Warszawy Lotnisko Okęcie do Lizbony. Transfer z lotniska, zakwaterowanie w hotelu w Fatimie. Obiadokolacja, czas wolny, nocleg.

2 dzień: śniadanie, zwiedzimy Sanktuarium Capelinha-miejsce objawień pastuszkom: Łucji, Franciszkowi i Hiacyncie, Bazylikę Matki Boskiej Różańcowej z grobami Franciszka i Hiacynty. Droga krzyżowa do wioski Valinhos-miejsca objawień Anioła Portugalii oraz wioski Aljustrel (domy rodzinne Franciszka i Łucji). Obiadokolacja i nocleg w Fatimie.

3 dzień:  śniadanie, czas wolny na modlitwę do popołudnia w Fatimie. Po południu wyjazd nad Atlantyk do Nazare-dawnej wioski rybackiej a dziś najbardziej znany kurort na wybrzeżu. Plażowanie na pięknej i uroczej plaży. Obiadokolacja, czas wolny, nocleg hotel w Fatimie.

4 dzień: śniadanie, zwiedzimy Klasztoru Templariuszy w Tomar. Następie pojedziemy do Coimbry – historycznej stolicy Portugalii. Zwiedzimy uniwersytet z 1290r. i słynną Bibliotekę Joaniny oraz cudną starówkę miasta. Czas wolny na kawę i pamiątki. Obiadokolacja, czas wolny, nocleg w Fatimie.

5 dzień: śniadanie, przejazd do Porto (zwiedzimy zabytkową część miasta, mosty na rzece Douro, popłyniemy w rejs statkiem po „Złotej Rzece”. Pojedziemy do fabryki wina i będziemy uczestniczyć w degustacji. Możliwość zakupy portugalskiego wina.
Zwiedzimy również katedrę, kościół św. Franciszka, Pałac Biskupów. Obiadokolacja, nocleg w Fatimie.

6 dzień: śniadanie, zwiedzimy Sintra (Pałac Królewski), Estori (luksusowe uzdrowisko z kasynem i atrakcyjnymi plażami), Cabo da Roca (najdalej na zachód wysunięty przylądek stałego lądu Europy z pięknym widokiem na Atlantyk). Czas wolny na obiad, kawę. Nocleg  w okolicach Lizbony.

7 dzień:  śniadanie, zwiedzimy Lizbonę: dzielnicę Belle, wieża Bellem, promenada, pomnik odkrywców, Kościół Hieronimitów, Praca do Comercio, Rua Augusta, Plac Rossio, Dzielnica Alfama, Katedra, Zamek św. Jerzego, punkt widokowy, Mirra du Oro.
Czas wolny na pamiątki, obiad, kawę. Nocleg w okolicach Lizbony.

8 dzień: śniadanie, transfer na lotnisko w Lizbonie. Wylot z Lizbony do Polski.

Cena: obejmuje przy grupie 40-45 osób: (samolot, bagaż podręczny 8kg, 7 noclegów hotele****i***, wyżywienie: 7 śniadań, 5 obiadokolacji, opieka pilota, składka na TFG, ubezpieczenie 20.000 zł NNW i koszty leczenia do 25.000 euro, bagaż 1100 zł, podatek vat). Bilety, przewodnicy, opłaty lokalne, drogowe. Kolejność zwiedzania i godziny lotów mogą ulec zmianie.

 

Informacja i zapisy:

Biuro Turystyczne Tauri Anna Olędzka

Główna 19c, 96-325 Radziejowice

tel. 515 984 121/ 694 808 344

email:anna@turystykamojapasja.pl/ biuro@turystykamojapasja.pl

www.turystykamojapasja.pl 

 

Termin do uzgodnienia
Cena do uzgodnienia