1 dzień – Pacanów

Program wycieczki

Dzień 1 Wyjazd o godzinie 7.00. Pojedziemy do Pacanowa tam zwiedzimy z przewodnikiem Europejskie Centrum Bajki: W Bajkowym Przedpokoju zostajemy automatycznie przeniesieni do świata magii – wszyscy zwiedzający się pomniejszają! Zobaczymy Garderobę Czarów, Mysią Dziurę – niewinna dziurka, z chwilą jej pokonania, zamienia się w legendarną Smoczą Jamę. W Pałacowym Korytarzu przenosimy się do zamku. Obserwujemy postaci księżniczek i książąt oraz ich charakterystyczne rekwizyty, a na Ptasim Tarasie spotykamy się z bajecznymi ptakami. Przejdziemy przez Zaczarowany Dworzec Koziołka Matołka, i Czarodziejski Ogród. W Wieży Szachowej czeka na nas niespodzianka. Po dotarciu na szczyt bawimy się w tajemniczej studni… Po przeżyciu wielu przygód docieramy do strefy Bajki Polskiej. Pan Twardowski i inne postaci z historii narodowej baśni czekają w niej na małych odkrywców.  W Antresoli na Pniu poznajemy historię polskiej animacji. Po wyjściu wędrujemy wzdłuż Skał Strachu, przez Zaczarowaną Bramę –
w kształcie lustra  wchodzimy do Skarbnicy Bajek, tajemniczego miejsca, które jest nagrodą za przejście całego Bajkowego świata. Jest możliwość zakupienia obiadu II danie dla grupy – dodatkowo płatne.  Powrót po godzinie 18.00.

Cena Obejmuje: autokar, opieka pilota, ubezpieczenie NNW 10.000zł, podatek vat, przewodnicy, bilety wstępu, parkingi, opłaty lokalne. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Niespodzianki dla grupy od Biura Tauri.

Informacja i zapisy:

Biuro Turystyczne ”Tauri” Anna Olędzka

ul.Główna 19c. 96-325 Radziejowice

tel. 515 984 121 / 694 808 344

email:anna@turystykamojapasja.pl/ biuro@turystykamojapasja.pl

 www.turystykamojapasja.pl