3 dni – MIKOŁAJKI-„Spływ Kajakiem”-Wilczy Szaniec

Program wycieczki

Dzień 1:  wyjazd  o godz 10.00 przejazd do Mikołajek, spacer po Wiosce Żeglarskiej. Przejazd do ośrodka wczasowego nad jeziorem, uroczysta obiadokolacja z muzyką mechaniczną, nocleg.

Dzień 2: śniadanie, prowiant na – spływ kajakowy. Uczestnicy będą mogli popłynąć najbardziej malowniczym odcinkiem rzeki biegnącym przez samo serce Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Wyprawa rozpocznie się  w miejscowości Krutyń a zakończy w Ukcie. Przejazd do ośrodka wypoczynkowego, ognisko i grill z muzyką mechaniczną, nocleg.

Dzień 3: śniadanie, zwiedzimy: Wilczy Szaniec w samym sercu Mazur znajdują się porośnięte lasem ruiny kwatery głównej Adolfa Hitlera. Czas wolny na pamiątki i kawę.Jest możliwość zakupienia obiadu II danie dla grupy – dodatkowo płatne. Powrót po 22.00.

Cena: obejmuje: 2 noclegi w ośrodku wczasowym nad jeziorem, pokoje 2 osobowe z łazienkami, wyżywienie: 2  śniadania, prowiant na drogę 2 dnia, 1 uroczysta obiadokolacja, 1 ognisko i grill, muzyka mechaniczna – uroczysta obiadokolacja i grill lub uroczysta kolacja/ grill z zespołem muzycznym 1 lub 2 dnia , boisko do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, stół do pin-ponga, opieka pilota, ubezpieczenie NNW 10 000 zł, podatek vat, bilety, opłaty  lokalne.)

Możliwość gry w bilard/piłkarzyki, wypożyczenie roweru wodnego,

Możliwość zakupienia Beczki Piwa 30 litrów na ognisko.

 

Niespodzianki dla grupy od Biura Tauri.

 

Informacja i zapisy:

Biuro Turystyczne „Tauri”  Anna Olędzka

ul. Główna 19c, 96-325 Radziejowice

tel. 515 984 121/ 694 808 344

email: anna@turystykamojapasja.pl / biuro@turystykamojapasja.pl 

www.turystykamojapasja.pl