2 dni -„Kopalnia Srebra” – „Sztolnia Czarnego Pstrąga” w Tarnowskich Górach – Park Rozrywki „Legendia”

Program wycieczki

Dzień 1. wyjazd o 7.00 do Tarnowskich Gór.  Zwiedzimy z przewodnikiem Kopalnie Srebra  – to podziemna trasa turystyczna umożliwiająca zwiedzanie podziemi kopalni kruszców srebra. W budynku nadszybia znajduje się multimedialne muzeum, w którym zapoznamy się z historią, geologią i technikami wydobycia. Zobaczymy również animowaną maszynę parową, jedna z pierwszych na kontynencie europejskim. Przejazd do pensjonatu, obiadokolacja, nocleg.

lub

Dzień 1. wyjazd o 7.00 do Tarnowskich Gór. Zwiedzimy z przewodnikiem Sztolnie Czarnego Pstrąga – udamy się na przeprawę łodziami  od jednego szybu do drugiego i słuchając opowieści górniczych. W migotliwym świetle można będzie dostrzec pstrąga. Wydaje się być czarny, stąd też przyjęła się nazwa chodnika sztolniowego jako „Czarnego Pstrąga”. Przejazd do pensjonatu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2 śniadanie, przejazd do „Legendi” – parku rozrywki. Na 26 ha, czekają na nas atrakcje takie jak np. diabelski młyn, duże samoloty czy filiżanki, jak i również m.in. Diamond River – ześlizg do wody z wysokości 8 i 12 m, czy zapierający dech w piersiach Lech Coaster. Czekają na nas także różne dmuchańce i wiele innych atrakcji. Jest możliwość zakupienia obiadu II danie dla grupy – dodatkowo płatne. Powrót około 20.00

Cena obejmuje : autokar, 1 nocleg, pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami, 1 śniadanie, 1 obiadokolacja, bilety, przewodnicy, opłaty lokalne, opieka pilota, ubezpieczenie NNW 10 000 zł, podatek vat. Niespodzianki dla grupy od Biura Tauri.

Informacja i zapisy:

Biuro Turystyczne ”Tauri” Anna Olędzka

ul.Główna 19c. 96-325 Radziejowice

tel. 515 984 121 / 694 808 344

email:anna@turystykamojapasja.pl/ biuro@turystykamojapasja.pl

 www.turystykamojapasja.pl