CHORWACJA – MAKARSKA – MOSTAR- MEDJUGORJE- Wodospady Kravica -TROGIR – 8 dni

Cena: 1 570,00 zł

Program wycieczki

Wycieczka– CHORWACJA MAKARSKAMOSTAR MEDJUGORJE- Wodospady Kravica TROGIR- 8 dni    WYKORZYSTAJ BON TURYSTYCZNY NA TĘ WYCIECZKĘ.

Termin: 09.07. – 16.07.2022r. – 8 dni

                                                                             

  1. dzień-wyjazd, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg w okolicach Zagrzebia lub Plitwickich Jezior.
  2. dzień- śniadanie, pojedziemy na Riwierę Makarską i czas wolny na plażowanie nad morzem, kawę i lody. Jest to także doskonała okazja do poznania kuchni regionu (popularnych w całym kraju pasticady, czyli dania z jagnięcego mięsa). Przejazd do Mostaru, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg w Mostarze.
  3. dzień-  śniadanie, zwiedzamy z przewodnikiem: Mostar: Stare Miasto, spacer ulicą Kujundziluk, pełną kramów i złotniczych warsztatów, kamienny Stary Most, wzniesiony w 1566 roku nad szmaragdowym nurtem Neretwy. Budowla o niezwykłym, ostrym łuku była jednym z największych architektonicznych osiągnięć imperium osmańskiego. Czas wolny na pyszną kawę parzoną w dzbanuszkach oraz chałwę. Następnie pojedziemy do miasta Blagaj gdzie zobaczymy klasztor derwiszy i zrobimy spacer nad rzekę Buny. Klasztor wybudowany w XV wieku uchodzi za jeden z najpiękniejszych i najciekawszych obiektów w całej Bośni i Hercegowinie, zakwaterowanie, obiadokolacja, czas wolny, nocleg w Medjugorje.
  4. dzień- zwiedzanie z przewodnikiem Medjugorje – kościół św. Jakuba, plac, rynek. Dla chętnych wejście na Górę Podbro. Czas wolny na zakupu pamiątek, spacer. Obiadokolacja i integracja z tańcami, nocleg w Medjugorje.
  5. dzień- śniadanie, pojedziemy nad piękne Wodospady Kravica rozciągające się na ponad 100 metrach szerokości. Czas wolny na plażowanie przy wodospadach. Czas wolny na zakupy, kawę, lody w Medjugorje, obiadokolacja, nocleg w Medjugorje.
  6. dzień-  czas wolny w Medjugorje na spacer, lody, zakupy i  odpoczynek. Obiadokolacja, nocleg w Medjugorje.
  7. dzień – zwiedzanie z przewodnikiem Trogir: Starówka Trogiru, Katedra św. Wawrzyńca z zewnątrz, Promenada, Twierdza Kamerlengo z zewnątrz, Wieża Zegarowa, czas wolny na lody, ciastko, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg w okolicach Zagrzebia lub Plitwickich Jezior.
  8. dzień-: śniadanie, wyjazd do Polski, powrót po 23.00.

 

Cena: 1570 zł przy grupie 35-40 osób obejmuje: (autokar, 7 noclegów hotele ***, wyżywienie: 7 śniadań, 7 obiadokolacji,  składka na TFG, opieka pilota, ubezpieczenie 15.000 zł NNW i koszty leczenia do 20.000 euro, bagaż 1000 zł). Bilety, przewodnicy, koszt akordeonisty, opłaty lokalne, drogowe płatne w autokarze: około 140 euro. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza wewnątrz obiektów. Niespodzianki od Biura Tauri w trakcie wycieczki. Dopłata do pokoju 1 osobowego 110 euro.

Zaliczka w wysokości 800 zł płatna do 15.03.2022r.

Dokumenty: ważny dowód osobisty lub paszport co najmniej na 6 miesięcy przed upływem terminu ważności.

 

Informacja i zapisy:

Biuro Turystyczne Tauri Anna Olędzka

Główna 19c

96-325 Radziejowice

tel. 515 984 121/ 684 808 344

email:anna@turystykamojapasja.pl / biuro@turystykamojapasja.pl

www.turystykamojapasja.pl

 

Termin:09.07. - 16.07.2022r