4 dni-Zakopane –Słowacja-Pieniny

Program wycieczki

1 dzień: wyjazd o godz.7.00., przejazd do Zakopanego, spotkanie z przewodnikiem, spacer po Zakopanym podczas którego zwiedziemy: Skocznie „Wielka Krokiew” Cmentarz „Na Pęksowym Brzyzku”, Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego, spacer po Krupówkach, czas wolny na zakup pamiątek, wjazd i zjazd kolejką na Gubałówkę  gdzie można zobaczyć panoramę Tatr i Zakopanego. Obiadokolacja, czas wolny na gry i zabawy, nocleg.

2 dzień:  śniadanie, następnie udamy się na spacer szlakiem turystycznym nad Morskie Oko, droga prowadząca do Morskiego Oka to nie tylko przepiękne otoczenie gór, to również nietuzinkowy wodospad Wodogrzmoty Mickiewicza, Toporowa Cyrhla, Psią Trawkę oraz Rówień Waksmundzka. Czas wolny na odpoczynek, obiadokolacja, ognisko, nocleg.

3 dzień: śniadanie, przejazd na Słowację – naszego sąsiada, z którym łączą nas Tatry. Pojedziemy do Oravskiego Podzamoka tu zwiedzimy malowniczo położony na wapiennej skale zamek. Następnie udamy się do Demanovskiej Doliny tam zobaczymy jedną z krasowych jaskiń. Na koniec skorzystamy z uroków parku wodnego – Tatralandia czeka nas niezapomniana wodna przygoda w otoczeniu górskiej przyrody (zabawa w całorocznym kompleksie basenów ze zjeżdżalniami, łóżkami wodnymi, gejzerami itp.) Przejazd do ośrodka wypoczynkowego, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień: śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd w Pieniny jedno z atrakcyjniejszych regionów turystycznych w Polsce. Wycieczkę  zaczniemy od słynnego spływu Dunajcem,
w czasie którego zobaczymy widoki przepięknej pienińskiej przyrody. Następnie udamy się do wybudowanego w XIV stuleciu Zamku w Niedzicy, położonego nad Jeziorem Czorsztyńskim. Zwiedzanie zabytkowych wnętrz zamku, spichlerza oraz wozowni. Wyjątkową atrakcją zamku są tarasy widokowe, z których rozciągają się przepiękne widoki na okolicę. Na zakończenie przejedziemy przez Wąwóz Homole, którego wapienne ściany pochodzą sprzed kilkuset milionów lat. Jest możliwość zakupienia obiadu II danie dla grupy – dodatkowo płatne. Powrót po 21.00.

Cena obejmuje: autokar, 3 noclegi, pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami, wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje, ognisko, przewodnicy, opieka pilota, ubezpieczenie NNW 20.000 zł, KL 25 000 euro, bagaż 1100 zł, składka na TFG I TFP podatek vat, bilety, opłaty lokalne. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Niespodzianki dla grupy od Biura Tauri.

Informacja i zapisy:

Biuro Turystyczne ”Tauri” Anna Olędzka

ul.Główna 19c. 96-325 Radziejowice

tel. 515 984 121 / 694 808 344

email:anna@turystykamojapasja.pl/ biuro@turystykamojapasja.pl

 www.turystykamojapasja.pl