4 dni – Słowacja

Program wycieczki

1 dzień. Wyjazd o godzinie 6.00, przejazd na Słowację. Zobaczymy zamek Spiski jest największym zamkiem w tej części Europy o wyjątkowym charakterze tego miejsca świadczy wpisanie zamku na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, czas wolny, nocleg.

2 dzień. Śniadanie, pojedziemy do jednego z największych parków wodnych w Europie – Tatralandii. Można się tutaj zrelaksować w jednym z 14 basenów termalnych wyposażonych w liczne urządzenia do masażu oraz bicze wodne. Dla osób pragnących rozrywki udostępnione są najróżniejsze zjeżdżalnie, trampoliny, wiry wodne oraz Tropical Paradise – kompleks 4 basenów z słoną morską wodą, rafą koralową i wrakiem pirackiego statku. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, czas wolny, nocleg

 3 dzień. Śniadanie, po którym odwiedzimy Demianowską Jaskinie Wolności, która stanowi część ogromnego podziemnego systemu krasowego położonego pod Tatrami Niskimi. Oprócz bogatej kolorowej szaty naciekowej na uczestników wycieczki czekają liliowe jeziorka, jaskiniowe perły, pokryte szronem stalaktyty, a także wodospad jaskiniowy o długości 60 m. Następnie wyjedziemy wyciągiem na Chopok (2 024 m n.p.m.). Ten szczyt górski znajduję się w samym sercu Parku Narodowego Tatry Niskie i przy dobrej pogodzie rozciąga się z niego widok na całą Słowację.  Przejazd do hotelu, obiadokolacja, czas wolny, nocleg

4 dzień. Śniadanie, wykwaterowanie, zobaczymy zimny gejzer z wodą mineralną „Siva Brada” oraz odwiedzimy Lewoczę – miasteczko nazywane perłą gotyku. Jest możliwość zakupienia obiadu II danie dla grupy – dodatkowo płatne. Powrót po 21.00.

Cena:  (autokar, 3 noclegi w Słowacji, wyżywienie:  3 śniadania, 3 obiadokolacje, pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami, opieka pilota, składka na TFG i TFP, ubezpieczenie 20.000 zł NNW i koszty leczenia do 25.000 euro, bagaż 1100 zł), bilety, przewodnicy, opłaty lokalne, taksa klimatyczna. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Niespodzianki dla grupy od Biura Tauri.

Informacja i zapisy:

Biuro Turystyczne ”Tauri” Anna Olędzka

ul.Główna 19c. 96-325 Radziejowice

tel. 515 984 121 / 694 808 344

email:anna@turystykamojapasja.pl/ biuro@turystykamojapasja.pl

 www.turystykamojapasja.pl