3 dni – Poznań – Wyspa Tropikalna – Frankfurt nad Odrą

Program wycieczki

1 dzień  wyjazd o godz. 7.00. Zwiedzanie Poznania z przewodnikiem z zadaniami i animacjami. Uczniowie dostaną rekwizyty i gadżety. Podczas wycieczki wcielą się w detektywów i sami za pomocą zadań odkryją tajemnice Poznania. Zwiedzą Stary Rynek z renesansowym ratuszem, słynne koziołki poznańskie, Katedra z zewnątrz, Fara Poznańska i dawny kompleks Jezuitów, Zamek Królewski (Przemysła) z zewnątrz. Czas wolny na zakup rogali poznańskich i pamiątek. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, czas wolny, obiadokolacja, nocleg w Polsce.

 2 dzień śniadanie, przyjazd do Wyspy Tropikalnej- Największy Tropikalny Park Rozrywki w Europie (odpoczynek na plaży, kontakt z egzotyczna architektura, szalony zjazd zjeżdżalnia wodna lub ekspedycja po dżungli śladami słynnych badaczy tropików – to wszystko oczywiście nadal mieści się w ofercie tropikalnej wyspy. Zobaczymy także Wildpark – zwierzyniec we Frankfurcie nad Odrą. Przejazd do hotelu  na obiadokolacje, czas wolny, a wieczorem ognisko, nocleg w Polsce.

 3 dzień śniadanie, przejazd do Gniezna – zwiedzimy z przewodnikiem Muzeum Początków Państwa Polskiego.Jest możliwość zakupienia obiadu II danie dla grupy – dodatkowo płatne.   Powrót po 19.00.

Cena obejmuje: autokar, 2 noclegi hotel, pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, ognisko, opieka pilota, przewodnicy, ubezpieczenie NNW 20.000, KL do 25 000 euro, bagaż 1100 zł, podatek vat, składka TFG i TFP, bilety wstępu, opłaty drogowe. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Niespodzianki dla grupy od Biura Tauri.

Informacja i zapisy:

Biuro Turystyczne ”Tauri” Anna Olędzka

ul.Główna 19c. 96-325 Radziejowice

tel. 515 984 121 / 694 808 344

email:anna@turystykamojapasja.pl/ biuro@turystykamojapasja.pl

 www.turystykamojapasja.pl