3 dni – Poznań – Wyspa Tropikalna – Frankfurt nad Odrą

Program wycieczki

1 dzień  wyjazd o godz. 7.00. Zwiedzanie Poznania z przewodnikiem z zadaniami i animacjami. Uczniowie dostaną rekwizyty i gadżety. Podczas wycieczki wcielą się w detektywów i sami za pomocą zadań odkryją tajemnice Poznania. Zwiedzą Stary Rynek z renesansowym ratuszem, słynne koziołki poznańskie, Katedra z zewnątrz, Fara Poznańska i dawny kompleks Jezuitów, Zamek Królewski (Przemysła) z zewnątrz. Czas wolny na zakup rogali poznańskich i pamiątek. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, czas wolny, obiadokolacja, nocleg w Polsce.

 2 dzień śniadanie, przyjazd do Wyspy Tropikalnej- Największy Tropikalny Park Rozrywki w Europie (odpoczynek na plaży, kontakt z egzotyczna architektura, szalony zjazd zjeżdżalnia wodna lub ekspedycja po dżungli śladami słynnych badaczy tropików – to wszystko oczywiście nadal mieści się w ofercie tropikalnej wyspy. Zobaczymy także Wildpark – zwierzyniec we Frankfurcie nad Odrą. Przejazd do hotelu  na obiadokolacje, czas wolny, a wieczorem ognisko, nocleg w Polsce.

 3 dzień śniadanie, przejazd do Gniezna – zwiedzimy z przewodnikiem Muzeum Początków Państwa Polskiego.Jest możliwość zakupienia obiadu II danie dla grupy – dodatkowo płatne.   Powrót po 19.00.

Cena obejmuje: autokar, 2 noclegi hotel, pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, ognisko, opieka pilota, przewodnicy, ubezpieczenie NNW 15.000, KL do 20 000 euro, bagaż 1000 zł, podatek vat, bilety wstępu, opłaty drogowe. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Niespodzianki dla grupy od Biura Tauri.

Informacja i zapisy:

Biuro Turystyczne ”Tauri” Anna Olędzka

ul.Główna 19c. 96-325 Radziejowice

tel. 515 984 121 / 694 808 344

email:anna@turystykamojapasja.pl/ biuro@turystykamojapasja.pl

 www.turystykamojapasja.pl                          

Termin do uzgodnienia
Cena do uzgodnienia