2 DNI – Energylandia – największy Park Rozrywki w Polsce

Program wycieczki

1 dzień godz. 7.00
wyjazd z Żyrardowa i Radziejowic lub innej miejscowości na życzenie klienta (w przypadku całej grupy). Przyjazd do Enerygilandii. W Parku Rozrywki Energylandia jest mnóstwo atrakcji. Skorzystamy z urządzeń rozrywkowych (np. roller coaster, karuzele, urządzenia dla dzieci) oraz weźmiemy udział w pokazach i widowiskach edukacyjnych, kino. COLOSSEO AMFITEATR – gdzie można zobaczyć pokazy takie jak : Morskie Opowieści, Energuś Show oraz Illusion Dance Show. EGYPT AMFITEATR – gdzie odbywały się pokazy takie jak: Dyzio Show, Talent Circus Show, Fire Show, Western Show. Pyramid Illusion jest to kino 7D oferujące odwiedzającym niesamowite przeżycia dzięki połączeniu i zsynchronizowaniu projekcji filmów trójwymiarowych. W parku znajdziemy również Bajkolandię – krainę
z postaciami z ulubionych bajek oraz Strefę Water Park – naśladującą tropikalną wyspę, z mnóstwem atrakcji, zakątków, wodnych zabaw.
Obiadokolacja, nocleg.

2. dzień
śniadanie i jedziemy zwiedzać Katowice (Spodek Katowicki, Rynek, oraz Muzeum Śląskie – była kopalnia węgla zamieniona w unikatową kopalnię kultury, udostępniająca bogate i różnorodne kolekcje na głębokości 14 metrów pod powierzchnią terenu). Czas wolny na pamiątki.
Powrót po 17.00.

Cena do uzgodnienia przy grupie 40 osób obejmuje:
autokar, opieka pilota, ubezpieczenie NNW 7.000 zł. Niespodzianki. Możliwość zamówienia obiadu. Bilety wstępu , opłaty lokalne, przewodnik płatne w autokarze: od 29 zł do 89 zł (w zależności jaka jest grupa wiekowa). Zaliczka przy podpisaniu umowy w wysokości: 100 zł od osoby. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Informacja i zapisy:

Biuro Turystyczne „Tauri „ Anna Olędzka

ul. Główna 19c, 96-325 Radziejowice

tel. 515 984 121

e-mail: anna@turystykamojapasja.pl

www.turystykamojapasja.pl

termin do uzgodnienia dla grup zorganizowanych
wycieczka szkolna